Kursy językowe Sztuka, kino, kultura Literatura Kuchnia Wakacje
Jesteś tutaj: Strona główna » Siedziba

SIEDZIBA

 

Naszą niewątpliwą zaletą jest fakt, iż oferujemy Państwu własną siedzibę! Nawiązanie kontaktu z prawdziwie włoską atmosferą jest dla nas równoznaczne ze stworzeniem na potrzeby naszych Uczniów prawdziwego włoskiego kącika – umożliwienie im czucia się u nas jak wśród przyjaciół dzielących tę samą pasję, czyli miłość do Włoch.


Nasza siedziba to miejsce, gdzie można poczuć atmosferę inną od codziennej – atmosferę pełną relaksu, słońca i radości. Nasze aule urządziliśmy właśnie z myślą o tym.


Proponujemy Państwu przestronną salę Aula Italia, w której prowadzimy większe kursy, a także organizujemy eventy i projekcje filmowe. Tutaj również znajdują się nasze dodatkowe atuty, czyli Biblioteka i Mediateka, których zbiory oddajemy do dyspozycji naszych Słuchaczy, by kontakt z włoskością był jeszcze pełniejszy!


Lekcje indywidualne oraz kameralne kursy odbywają się w Sala Azzurri, urządzonej w duchu sportowym, przywołującym na myśl narodowy włoski sport, czyli piłkę nożną.


Konwersacje (zwłaszcza w okresie wiosennym i letnim, choć nie tylko!) prowadzimy natomiast w przytulnej, pastelowej oranżerii Aula Salento. Tam też – siedząc w wygodnych fotelach – można się rozkoszować pyszną włoską kawą oraz spędzić miło czas, czytając włoskie czasopisma i przeglądając książki ze zbiorów Biblioteki.


 Jeśli zajdzie taka potrzeba, lekcje indywidualne mogą się również odbywać w komfortowych warunkach w naszym biurze, czyli w Sala Cappuccino.


Wszystkie nasze sale są wyposażone w najnowsze zdobycze technologii, która pozwala nam na prowadzenie zajęć z udziałem nowoczesnych multimedialnych metod nauczania, zawierających także elementy rozrywki, tak by nauka odbywała się z pasją i przebiegała w prawdziwie niepowtarzalnym włoskim klimacie!

 

 

Dość anonimowych lekcji w barowym zgiełku!

Nie musisz już kluczyć – postaw na Włoski Klucz!

 

 

© 2019 Copyrights Włoski Klucz. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/ do góry System: Dream CMS

Włoski Klucz

[Scuola Italiana di Cultura]

al. KEN 20/66

02-797 Warszawa

tel. kom. +48 721 077 460 (Polska)

tel. kom. +39 334 86 27 314 (Włochy)