Kursy j�zykowe Sztuka, kino, kultura Literatura Kuchnia Wakacje

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW

 

Poza tradycyjnymi kursami językowymi oraz lekcjami indywidualnymi prowadzimy również zajęcia przygotowujące do międzynarodowych egzaminów z języka włoskiego - CELI, CILS, TELC, PLIDA oraz CIC (wszystkie poziomy zaawansowania).


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu Studentów do tego typu certyfikatów, w tym pracę na Uniwersytecie dla Obcokrajowców w Perugii, gdzie tworzone są egzaminy CELI. Dysponujemy również wszelkimi materiałami i pomocami dydaktycznymi, które wykorzystujemy w czasie zajęć oraz udostępniamy naszym Słuchaczom.


W czerwcu 2013 roku w siedzibie Szkoły Włoski Klucz został po raz pierwszy zorganizowany międzynarodowy egzamin potwierdzający znajomość języka wloskiego jako obcego CELI, a w komisji zasiadał Dyrektor Szkoły - Emanuele Liaci.


Od 2014 roku Szkoła Włoski Klucz jest jedynym autoryzowanym centrum przeprowadzania egzaminów CELI (Certificazione della Conoscenza della Lingua Italiana) w Warszawie.


W lutym 2015 roku dyrektor Szkoły, Emanuele Liaci, uzyskał na Uniwersytecie dla Obcokrajowców w Perugii certyfikat nadający mu tytuł oficjalnego egzaminatora podczas egzaminu CELI.Oferujemy zarówno lekcje indywidualne przygotowujące do wyżej wymienionych egzaminów, jak i zajęcia w grupach (max 3 osoby).


Ponadto - w razie potrzeby - jesteśmy w stanie przygotować do egzaminów maturalnych z języka włoskiego, egzaminów potwierdzających znajomość języka włoskiego organizowanych przez warszawskie szkoły wyższe, egzaminów i testów na studiach.


Ceny zajęć przygotowujących do zdawania międzynarodowych certyfikatów ustalane są indywidualnie.


Serdecznie zapraszamy!

 

 


 

© 2022 Copyrights Włoski Klucz. Wszelkie prawa zastrzeďż˝one.
/ do g�ry System: Dream CMS

W�oski Klucz

[Scuola Italiana di Cultura]

al. KEN 20/66

02-797 Warszawa

tel. kom. +48 721 077 460 (Polska)

tel. kom. +39 334 86 27 314 (W�ochy)